Jacy jesteśmy

Od pokoleń dla pokoleń…”

Razem z moimi rodzicami prowadzę firmę od początku jej istnienia. Zaczynałam jako bardzo młoda osoba, wtedy studentka SGH. Uczyłam się biznesu od podstaw, między innymi dzięki pracy w lodziarnio-kawiarni. Rozwijałam się wraz z firmą czerpiąc z wiedzy i doświadczenia rodziców oraz menadżerów, którzy w kolejnych latach dołączali do firmy.

Wielopokoleniowość jest elementem naszej kultury. Przekazujemy młodym ludziom pasję do najwyższej jakości pomagając im zdobywać umiejętności i doświadczenie. Łączymy tradycję z nowoczesnością.

Przekonaj się jacy jesteśmy, poznaj nasze wartościZapraszam.

Małgorzata Grycan

WARTOŚCI FIRMY

Jesteśmy firmą rodzinną. Dzięki tradycjom pielęgnowanym w rodzinie Państwa Grycanów powstają unikalne produkty oraz wyjątkowe miejsca dla miłośników lodów, ciast, kawy i soków.

Jesteśmy profesjonalni w tym, co robimy. Pracujemy w zespołach. Dbamy o przyjazną, twórczą atmosferę w pracy.

Wysoka jakość

Wysoka jakość

Troska o jakość jest naszym nadrzędnym celem.

Jakosć jest fundamentem naszego sukcesu i gwarantem rozwoju firmy w przyszłości. Dotyczy nie tylko naszych produktów i dbałości o Gościa, ale także podejścia do Pracowników i pracy. Określone zasady i standardy obowiązują wszystkich bez wyjątku.

PROFESJONALIZM

Profesjonalizm

Znamy się na tym co robimy. Korzystamy ze sprawdzonych rodzinnych receptur, które wciąż doskonalimy. Kolejnym pokoleniom przekazujemy wiedzę i tajniki naszego rzemiosła.

Młodzi ludzie mogą u nas zdobywać wiedzę i umiejętności. Zapewniamy potrzebne narzędzia do pracy oraz stwarzamy warunki do nauki i rozwoju. Doceniamy profesjonalizm i konsekwentne dążenie do celu.

TRADYCJA

Tradycja

Produkty przygotowujemy według tradycyjnych przepisów i receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Młodzi ludzie pracują z osobami z wieloletnim doświadczeniem.

Z tego spotkania płynie ogromna siła, dzięki której realizujemy nasze ambitne zamierzenia. Od lat towarzyszą nam niezmienne wartości, które określają naszą tożsamość.

Rodzinna atmosfera

Rodzinna atmosfera

Wspólnie celebrujemy ważne wydarzenia, dzielimy się doświadczeniami oraz tworzymy okazje do spotkań. Cieszymy się z osiągnięć naszych Pracowników. Jesteśmy dumni z młodych Mam, które po urlopach wracają do pracy w naszych zespołach. Każdego roku wszyscy uczestniczymy w wigilijnych spotkaniach, organizujemy rodzinne pikniki.

Uczciwość

Uczciwość

Wymagamy dużo od siebie w każdym obszarze. Otwarcie komunikujemy oczekiwania.

Dotrzymujemy naszych zobowiązań wobec Pracowników, Gości i kontrahentów. Relacje budujemy w oparciu o dobrą współpracę, rzetelność kupiecką oraz etyczne zasady postępowania w biznesie.

Ludzie

Ludzie

Szanujemy siebie nawzajem. Ludzie są dla nas ważni, bo to dzięki ich pracy i zaangażowaniu od wielu lat osiągamy sukcesy. Koncentrujemy się na awansach wewnętrznych. Angażujemy się w działania społeczne. Szukamy i zapraszamy do współpracy tych, którzy podzielają nasze wartości.

Dajemy ludziom radość w różnych momentach ich życia”