Jak pracujemy

„Dajemy ludziom radość
w różnych momentach ich życia”

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się rodzinną firmą, posiadająca największą sieć lodziarnio – kawiarni w Polsce i Europie. Marka Grycan – Lody od pokoleń jest liderem polskiego rynku lodów familijnych – zarówno mlecznych jak i sorbetów.

Początek naszej historii to rok 2004 – Elżbieta i Zbigniew Grycanowie, czerpiąc z własnych doświadczeń i tradycji cukierniczych swoich rodzin, otwierają w Warszawie pierwszą lodziarnio-kawiarnię pod szyldem Grycan – Lody od Pokoleń.

Lody marki Grycan produkowane są w podwarszawskim zakładzie produkcyjnym w Majdanie gdzie łączymy tradycyjne metody rzemieślnicze z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Nasze pyszne ciasta powstają w pracowniach cukierniczych według tradycyjnych przepisów i receptur, a kawa serwowana w lodziarnio-kawiarniach pochodzi z rodzinnej palarnii z Włoch.

GDZIE MOŻESZ PRACOWAĆ

Kluczowe części naszej firmy to ogólnopolska sieć lodziarnio–kawiarni, zakład produkcyjny w Majdanie, pracownie cukiernicze oraz działy handlowe i działy wsparcia w biurze głównym.

Stały i dynamiczny rozwój firmy umożliwia podejmowanie różnorakich wyzwań oraz realizację ciekawych projektów i zadań.

Sieć lodziarnio-kawiarni

SIEĆ LODZIARNIO-KAWIARNI

W lodziarnio-kawiarniach oferujemy naszym Gościom szeroki wachlarz produktów od lodów, poprzez kawy i soki, po ciasta i słodkie śniadania. Dbamy o profesjonalną obsługę, aby zapewnić Gościom spędzenie czasu w przyjaznej atmosferze.

Przyrządzamy pyszne desery lodowe, doradzamy w wyborze smaków, parzymy świetne espresso.

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

W Majdanie pod Warszawą produkujemy nasze lody według tradycyjnych receptur. Starannie dobieramy surowce do produkcji m.in. świeże owoce oraz ręcznie przygotowane bakalie. Łączymy tradycyjne metody rzemieślnicze z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Wysoka jakość naszych produktów to efekt pracy ściśle współpracujących ze sobą działów produkcji, jakości, logistyki wewnętrznej oraz działu techniczno-inwestycyjnego.

Pracownie cukiernicze

Pracownie cukiernicze

W naszych warszawskich pracowniach każdego dnia przygotowujemy tradycyjne ciasta, ciastka oraz torty, które dostępne są w naszych lodziarnio-kawiarniach w całej Polsce.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu zespołów pracowni, realizujemy także specjalne zamówienia (np. torty urodzinowe i weselne). Wypiekamy unikalne i znane w całej Polsce rurki podawane z bitą śmietaną we wszystkich naszych lodziarnio-kawiarniach.

Działy handlowe

Działy handlowe

Budujemy długotrwałe relacje partnerskie z klientami dbając o obopólne korzyści. Zajmujemy się poszerzaniem dystrybucji naszych produktów.

Jesteśmy obecni w sklepach wielkopowierzchniowych oraz lokalnych sieciach i sklepach detalicznych. Nasze lody można zjeść w najlepszych hotelach i restauracjach w Polsce. Dążymy do tego, aby nasze produkty były dostępne na wybranych rynkach na świecie.

Biuro Główne

Biuro Główne

Naszą operacyjną działalność produkcyjną oraz sprzedażową wspomagają działy marketingu, zakupów i logistyki, dział personalny oraz finansowy.

Pracujemy nad rozwojem nie tylko oferty produktowej, ale również konceptu lodziarnio – kawiarni.  Troszczymy się o dobrą atmosferę pracy. Decyzje biznesowe podejmujemy w oparciu o rzetelne analizy wyników. W kraju i za granicą poszukujemy solidnych dostawców, z którymi uzgadniamy warunki współpracy oraz budujemy długotrwałe relacje. Dostarczamy produkty do naszych klientów w odpowiednich ilościach i na czas.

Dynamiczny rozwój biznesu wymaga od nas wszystkich otwartości na nowe wyzwania, twórczego myślenia i nieustannego poszukiwania synergii, aby możliwie najlepiej wykorzystywać dostępne zasoby.

GRYCAN W LICZBACH

1500

zatrudnionych pracowników

Grycan to wielka rodzina, dzięki wszystkim jej członkom możemy się ciągle rozwijać i realizować najśmielsze plany.

100

stworzonych smaków lodów

Stworzyliśmy już ogromną kolekcję lodowych smaków, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania największych smakoszy.

130

lodziarnio - kawiarni

Prowadzimy dużą sieć lodziarnio-kawiarni, w których można nie tylko skosztować lodów z naszej oferty, ale i innych deserów, a także wypić pyszną kawę.